قیمت سئو

seo price

بهترین قیمت سئو را از زرین سئو بخواهید. زرین سئو با قیمت سئو مناسب توانسته رضایت طیف گسترده ای از متقاضیان سئو را جلب نماید.

 

بهترین قیمت سئو را از زرین سئو بخواهید. زرین سئو با قیمت سئو مناسب توانسته رضایت طیف گسترده ای از متقاضیان سئو را جلب نموده و سایت آنها را در برترین رتبه موتورهای جستجو قرار دهد. بهتر است بدانید قیمت سئو بسیار متغییر بوده و به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، از جمله نوع سئو درخواستی و کلمه کلیدی های مورد نظر شما. سئو به چندین صورت انجام می شود ولی دو نوع اصلی آن سئو تضمینی و سئو کلی می باشد. در سئو کلی قیمت سئو ثابت و به صورت ماهانه دریافت می گردد و در مقابل قیمت سئو تضمینی بر اساس کلمات کلیدی و میزان جستجو آنها تعیین می گردد. برای دریافت انواع قیمت سئو می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در سایت در تماس باشید.

با توجه به این که امروزه اکثر افراد قبل از خرید وسیله، لباس، اتومبیل و یا دریافت هر نوع خدمات ابتدا در گوگل آن را جستجو می کنند تا اطلاعاتی بدست آورند، سئو اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و از آنجایی که سئو نقش کلیدی و موثری در بهینه سازی و هدفمند کردن سایت شما دارد پرداخت مبلغی برای انجام آن نه تنها هزینه محسوب نمی شود بلکه بازدهی چندین برابر داشته و نوعی سرمایه گذاری بر روی سایت به شمار می رود. مادامی که شما سایت خود را به دستان سئوکار ماهری می سپارید پس از گذشت مدت زمان مشخصی متوجه بازدهی بیشتر و رونق آن خواهید شد، پس نگران مبالغ و قیمت سئو آن نباشید. اما به طور کلی قیمتی که برای انجام امور سئویی یک سایت تعیین می گردد با توجه به کاربرد و نوع خدماتی که صورت می گیرد در نظر گرفته می شود، قیمت گذاری به صورت پکیج یا بسته شاید کار درستی نباشد زیرا برای هر سایت کلید واژه های متفاوت با تعداد مختلف استفاده می شود و نحوه سئو برای هر سایت متفاوت است، بنابراین برای پاسخ به این سوال باید جزئیات و شرایط انجام کار و نوع پروژه مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت های فراوان با راهکارهای مختلفی وجود دارند که بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرند، از این میان شاید برخی با هزینه بسیار ناچیزی پروژه سئو سایت را انجام دهند که معمولا از روش کلاه سیاه استفاده می کنند، در این روش امکان دارد در مدت کوتاهی نتایجی حاصل شود اما پس از مدتی رتبه سایت افت خواهد کرد و ضررهای جبران ناپذیری به سایت شما وارد خواهد شد. روش هایی اصولی و مطابق با معیارهای گوگل نیز وجود دارند به نام روش کلاه سفید، شاید با این روش به نتیجه رسیدن کمی زمان بر باشد اما امتیاز خوب و معتبری دریافت خواهید کرد. در ادامه مواردی را که بر نحوه قیمت گذاری سئو سایت تاثیر دارند بیان خواهیم کرد.

قیمت گذاری سئو بر اساس وضعیت سایت

این که سایت مورد نظر در چه وضعیتی قرار دارد بسیار هائز اهمیت است. برای مثال سایتی که تازه تاسیس است یا سایتی که جریمه شده است به فعالیت سئو بیشتری برای بهینه سازی نیاز دارد و یا سایتی که عمر بیشتری دارد اعتبار بیشتری نیز کسب کرده است.

قیمت سئو بر اساس قالب و زبان برنامه نویسی سایت

مورد دیگری که در قیمت گذاری سئو سایت از اهمیت خاصی برخوردار است نوع قالب و همچنین نوع زبان برنامه نویسی است که برای آن طراحی شده است. اگر ساختار سایت براساس اصول سئو نباشد و نیاز به اصلاحات داشته باشد به یک برنامه نویس نیاز است و نیازمند هزینه بیشتری می باشد.

قیمت سئو بر اساس کلمات کلیدی

اخیرا بیشتر قیمت گذاری های سئو بر اساس همین کلمات کلیدی انجام می شود اگر به تازگی از سئوکارهای مختلفی بابت قیمت سئو سایت سوال کرده باشید شاید اکثر آن ها با توجه به کلمات کلیدی سایت شما، تعداد و خاص بودن آن ها به شما قیمت بدهند، زیرا کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت و افزایش بازدید سایت شما تاثیر بسیاری دارد. باید کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید که بازخورد خوبی داشته باشند، اما اگر نمی دانید برای سئو سایت خود چه کلمات کلیدی انتخاب کنید سئوکاران حرفه ای زرین سئو با بررسی نوع کاربرد سایت به شما کمک خواهند کرد.

بررسی سایت های رقیب

امکان دارد در کسب و کار شما رقیب های زیادی وجود داشته باشند و آن ها نیز از کلمات کلیدی مشابه کلمات شما استفاده کرده باشند، بنابراین لازم است این رقبا و سایت هایشان مورد بررسی قرار گیرند. همچنین یک فرد متخصص در زمینه سئو می تواند برای سایت شما کلمات کلیدی خاص و منحصربفردی را پیدا کند که به فکر هر کسی نرسد بنابراین مشورت با یک متخصص در این امر می تواند به شما کمک کند.

قیمت سئو سایت به صورت ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، بر اساس عملکرد و یا بر اساس کلمات کلیدی نیز محاسبه می شود که در مورد هر کدام از این خدمات توضیحاتی داده خواهد شد.

قیمت سئو سایت در روش ساعتی

روش ساعتی معمولا توسط افراد به صورت شخصی صورت می پذیرد و کمتر شرکتی به این شیوه عمل می کند. نحوه کار در روش ساعتی به این گونه است که فرد به محل کار شما آمده و نسبت به مدت زمانی که بر روی سئو سایت شما کار می کند هزینه ای را دریافت می کند که معایبی از جمله کند بودن روند کار و همچنین عدم تضمین کسب نتایج در مقابل پرداخت هزینه های نسبتا بالا دارد. هزینه قرارداد سئو ساعتی با توجه به نوع و میزان خدمات دریافتی از ساعتی 100 هزار تومان تا ساعتی 300 هزار تومان متغیر است.

قیمت سئو سایت در روش پروژه ای

اکثر شرکت ها برای بهینه سازی سایت به صورت پروژه ای کار می کنند در این حالت مبالغ نیز متناسب با هر پروژه محاسبه می شوند. به عنوان مثال یک پروژه ممکن است یک هفته زمان ببرد اما پروژه دیگر در مدت زمان دو هفته انجام شود یا پروژه ای برای یک سایت تازه تاسیس با پروژه ای برای سایت قدیمی هزینه ای متفاوت خواهد داشت.

قیمت سئو سایت در روش ماهیانه

در روش سئو به صورت ماهیانه هزینه هر پروژه از یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان در هر ماه محاسبه می گردد، عموما این روش برای پروژه های طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد که فرآیند سئو به شکلی موثرتر انجام می شود اما معایبی همچون هدر دادن هزینه و صرف مدت زمان طولانی (حتی تا 6 ماه) را در بر دارد.

قیمت سئو سایت بر اساس عملکرد

قیمت گذاری سئو بر اساس عملکرد به گونه ای توافقی می باشد، در این روش جدید تا اطمینان از نتیجه مثبت و مفید حاصل نشود فرد هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهد کرد. این روش برای شخصی که سفارش سئو می دهد مزایایی همچون اطمینان از نتیجه کار و سرمایه گذاری مطمئن را به همراه دارد اما نقصی که در این روش وجود دارد این است که اگر کلمه کلیدی شما زیاد جستجو می شود رقابت برای شما در میان شرکت های قوی تر دشوارتر خواهد بود.

قیمت سئو سایت براساس کلمات کلیدی

در روش قیمت گذاری سئو بر اساس کلمه کلیدی مبالغ متناسب با انتخاب کلمات کلیدی و سطح دشواری آن ها تعیین می شوند. بهینه سازی سئو سایت با توجه به کلمات کلیدی یکی از قدیمی ترین و پربازده ترین شیوه می باشد، در این روش از کلمات یا عبارات کلیدی در محتوا به شیوه ای استفاده می شود که هنگام جستجوی این عبارات توسط کاربران، سایت در چند لینک اول صفحه نتایج جستجو قرار گیرد. همچنین این موضوع را در نظر داشته باشید که با وجود تعداد کلمات کلیدی بیشتر هزینه بهینه سازی سایت نیز بالاتر خواهد بود. در این روش با توجه به مدت زمان رسیدن به هدف و یا سطح دشواری سئو کلمه کلیدی می توان هزینه هایی در رنج 1 میلیون تومان تا حتی 20 میلیون تومان نیز متصور شد.

امیدواریم با مطالعه مطلب بالا با شیوه تعیین قیمت سئو آشنا شده باشید. برای اطلاع از قیمت دقیق سئو سایت خود می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان سئو ما تماس حاصل نموده و از آنها کمک بخواهید.

فرم تماس

کاربران گرامی با استفاده از فرم زیر می توانید با کارشناسان زرین سئو ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو سایت خود با آنها مشورت نمایید.

اطلاعات تماس

تهران - اشرفی اصفهانی، خیابان خانبابایی، مجتمع اداری توانا واحد ۵۸
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 
تلفن:  48675 - 021
موبایل: 09126863580
واتساپ: 09126863580

به ما بپیوندید