سئو سایت رایگان

seofreee

سئو سایت رایگان مجموعه فعالیت هایی هستند که شما می توانید بدون صرف هزینه بر روی سایت خود جهت بهینه سازی آن انجام دهید.

سئو سایت رایگان مجموعه فعالیت هایی هستند که شما می توانید بدون صرف هزینه بر روی سایت خود جهت بهینه سازی آن انجام دهید. اگر در اینترنت به دنبال یک شرکت سئو جهت سئو سایت رایگان هستید باید این را بدانید که هیچ چیز با ارزشی رایگان بدست نمی آید و هیچ شرکتی سئو سایت رایگان انجام نخواهد داد. اما برخی از شرکت ها مشاوره سئو سایت رایگان به مشتریان ارائه می دهند که در این مشاوره یک سری راهکارها و نکات مهم در جهت سئو وب سایت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. اگر کمی اطلاعات و آشنایی با سیستم های مدیریت محتوا و نحوه کار با آن ها داشته باشید می توانید برخی از تکنیک های سئو سایت رایگان را خودتان انجام دهید تا به نتایج مثبتی در افزایش بازدید سایت و فروش بیشتر برسید. در فضای مجازی نیز ابزارهای رایگانی جهت بررسی قسمت های مختلف سایت وجود دارند که می توانید برای سئو سایت رایگان از آن ها استفاده نمایید. اگر هیچ آگاهی از طراحی سایت و سئو ندارید آن را به یک سئوکار مجرب بسپارید زیرا حتی یک اشتباه کوچک می تواند رتبه سایت را پایین بیاورد یا حتی ممکن است آن را از لیست نتایج جستجو حذف کند.

اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید سئو سایت رایگان را خودتان انجام دهید، نکاتی هست که باید مورد توجه قرار دهید. ابتدا باید این را بدانید که سئو سایت رایگان فرآیندی زمانبر است و تاثیرات آن را در دراز مدت می توان مشاهده نمود. اگر بخواهید این فرآیند را به صورت تستی و با صحیح و خطا انجام دهید سایت شما در آینده دچار مشکلاتی خواهد شد که برطرف کردن آن ها سخت تر و هزینه بردارتر خواهد بود و گاهی اوقات حتی ممکن است این مشکلات بوجود آمده جبران ناپذیر باشند. در این صورت تنها زمان و هزینه شماست که هدر رفته و سایتی که شاید دیگر قابل استفاده نباشد. باید نکات مهم در اصول سئو و مطالبی که مشاور سئو به شما ارائه می دهد را به درستی رعایت نمایید تا در فرآیند سئو سایت رایگان مشکلی رخ ندهد.

نکات مهم در سئو سایت رایگان

همانطور که گفتیم در فرآیند سئو سایت رایگان می بایست به نکات مهمی توجه نمایید و آن ها را به درستی بکار ببرید تا به نتایج مثبت دست یابید. بیشتر تکنیک هایی که به صورت رایگان می توان انجام داد جزو سئو داخلی سایت هستند. در ادامه موارد بسیار مهم در فرآیند سئو سایت رایگان را معرفی خواهیم کرد.

تگ عنوان نباید بیشتر از 60 کاراکتر باشد: در فیلدی که عنوان اصلی صفحه را وارد می کنید نهایتا می توان تا 60 کاراکتر درج نمود، زیرا گوگل برای نمایش دادن عنوان صفحه محدودیت در نظر گرفته است و اگر عنوان بیشتر از 60 کاراکتر باشد ادامه آن را نمایش نخواهد داد.

به تعداد کلمات کلیدی اهمیت دهید: یکی از نکاتی که در سئو سایت رایگان اهمیت دارد میزان تکرار کلمات کلیدی در محتوا می باشد. زیرا گوگل به تعداد تکرار کلمه کلیدی در هر صفحه اهمیت می دهد، به همین جهت باید روی این موضوع تمرکز داشته باشید. مطمئنا اگر دو صفحه مقاله درباره اینستاگرام در سایتی وجود داشته باشد که در یک صفحه تنها یک بار از کلمه کلیدی "ترفند اینستاگرام" استفاده شده باشد و در صفحه دیگر 10 بار این کلمه کلیدی بکار رفته باشد، صفحه ای که دارای تعداد کلمه کلیدی بیشتر است رتبه بهتری نیز از گوگل دریافت خواهد کرد.

استفاده از تصاویر زیاد: استفاده از تصاویر به سئو سایت رایگان کمک می کند و یکی از بهترین روش ها در این امر می باشد. زیرا تصاویر می توانند توجه مخاطب را جلب نمایند و موجب شوند کاربر زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و بدون خستگی به مطالعه مطالب صفحه بپردازد. استفاده از تصاویر با کیفیت و خلاقانه در ایجاد تجربه کاربری نیز مهم است و تجربه کاربری نیز برای گوگل جهت رتبه دهی به سایت اهمیت دارد.

آدرس Url را بهینه کنید: بهینه بودن آدرس Url به معنای کوتاه بودن و مرتبط بودن آن با موضوع صفحه می باشد. از آنجایی که کوتاه بودن آدرس صفحات برای موتورهای جستجو و همچنین کاربران قابل درک و مناسب تر می باشد به همین جهت در سئو سایت رایگان موثر است. از طرفی برای اینکه موتورهای جستجو بتوانند متوجه شوند که موضوع صفحه چیست، باید مرتبط با محتوا باشد. آمارها این طور نشان می دهند که وب سایت های دارای آدرس URL کوتاه از گوگل رتبه بهتری دریافت می کنند.

استفاده از کلمه کلیدی در ابتدای متن: یکی از نکات قدیمی سئو سایت رایگان استفاده از کلمات کلیدی در متن می باشد اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که وجود کلمات کلیدی در ابتدای شروع متن و بخصوص 100 کاراکتر اول اهمیت بسیار زیادی برای گوگل و رتبه دهی به سایت دارد. این کار حتی اگر در کسب رتبه تاثیر چندانی نداشته باشد ضرری هم ندارد پس بهتر است که آن را رعایت نمایید.

استفاده از کلمات کلیدی LSI: کلمات کلیدی LSI به کلماتی گفته می شوند که با کلمه کلیدی اصلی دارای معنای مرتبط باشند. گاهی اوقات بدون اینکه بدانیم این کار را انجام می دهیم. این کلمات هم معنا در واقع مفهوم و هدف محتوای صفحه را مشخص می کند. برای استفاده از کلمات Lsi جهت سئو رایگان سایت خود می توانید کلمه کلیدی اصلی را در گوگل سرچ کرده و سپس به پیشنهاداتی که در قسمت انتهای صفحه نمایش داده می شود دقت نمایید، نتایج موجود در این صفحه همان کلمات LSI هستند.

افزودن متن به محتوای اینفوگرافیک: محتواهای اینفوگرافیک برای جذب نمودن کاربر به خصوص برای اشتراک گذاری در شبکه های مجازی بسیار کاربردی هستند اما یک مساله وجود دارد، اینکه گوگل نمی تواند پست های اینفوگرافیک را بخواند. به همین علت اگر قصد استفاده از چنین محتواهایی را دارید بهتر است برای آن حتما متن بنویسید تا گوگل بتواند تشخیص دهد محتوای صفحه درباره چه موضوعی است تا رتبه مناسب برای آن را در نظر بگیرد.

استفاده از عنوان منحصربفرد برای هر صفحه: یکی از اشتباهاتی که در سایت های با تعداد صفحات زیاد مانند سایت های فروشگاهی رخ می دهد استفاده از عنوان های تکراری برای صفحات می باشد که از نظر گوگل برای سایت و سئو نامناسب است. بنابراین در هنگام سئو سایت رایگان به جستجو و یافتن صفحات با عنوان های تکراری بپردازید و آن ها را اصلاح نمایید.

تمرکز بر روی محتوا: گوگل به استاندارد بودن محتوا اهمیت بسیاری می دهد به همین جهت در سئو سایت رایگان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. محتوای استاندارد محتوایی است که برای کاربر ارزشمند باشد و اطلاعات مورد نیاز وی را در اختیارش قرار دهد. در غیر اینصورت نه تنها کاربران سایت شما را به دوستان خود معرفی نخواهند کرد بلکه صفحه را بسته و به وب سایت دیگری مراجعه خواهد کرد. جهت سئو سایت رایگان می توانید به بررسی محتواهای سایت خود پرداخته و آن ها را اصلاح نمایید.

انتشار محتواهای طولانی: آمارها نشان دهنده رابطه ای بین سایت های با رتبه بالا و محتواهای طولانی هستند، البته انتشار محتوای طولانی نمی تواند به تنهایی سایت شما را به صفحه اول نتایج برساند اما یکی از راهکارهای موثر در سئو سایت رایگان می باشد. بنابراین سعی کنید محتوای خود را بیش از 1000 کاراکتر بنویسید، زیرا تاثیر بسیاری در سئو سایت رایگان و کسب رتبه سایت دارد.

درج متن جایگزین برای تصاویر: استفاده از تگ Alt یکی دیگر از تکنیک های سئو سایت رایگان بوده که به کسب امتیاز کمک بسیاری می کند. برای قرار دادن تصاویر در سایت یک تگ Alt وجود دارد که در آن یک متن کوتاه قرار می گیرد تا در زمانی که به دلایل مختلف تصویر دچار مشکل شد و نمایش داده نشد این متن بجای تصویر نمایش داده شود و مزیت آن نیز این است که توسط متن جایگزین می توان فهمید که عکس درباره چه موضوعی است. علاوه بر آن این تگ امکان نمایش عکس را در جستجوی تصویری می دهد و کاربران از طریق عکس نیز می توانند وارد سایت شوند.

مقاله نویسی در سایت های با اتوریتی بالا: درباره موضوعات مختلف مرتبط با سایت مقالات ارزشمند و جذابی را بنویسید و از سایت هایی که دارای امتیاز بالایی هستند بخواهید مقاله شما را به همراه لینک سایتتان در وب سایت خود قرار دهند. این گونه سایت ها بازدید کنندگان زیادی دارند و با فعالیت در آن ها می توانید سایت خود را مشهور نمایید و از طریق بک لینک ها بازدید کنندگان بسیاری دریافت کنید که در سئو سایت رایگان و کسب امتیاز از سوی گوگل نیز تاثیرگذار می باشد.

فرم تماس

کاربران گرامی با استفاده از فرم زیر می توانید با کارشناسان زرین سئو ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو سایت خود با آنها مشورت نمایید.

اطلاعات تماس

تهران - اشرفی اصفهانی، خیابان خانبابایی، مجتمع اداری توانا واحد ۵۸
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 
تلفن:  48675 - 021
موبایل: 09126863580
واتساپ: 09126863580

به ما بپیوندید