تولید محتوا

گروه زرین سئو با تولید محتوا سئومند می تواند در رشد سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد. تولید محتوا همواره یکی از مهمترین دقدقه های مدیران سایت می باشد، زیرا محتوا یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی سایت است، از این رو زرین سئو این مشکل را حل نموده و برای راحتی شما تیم مجرب تولید محتوا خود را جمع آوری نموده تا بتواند محتوایی متناسب با نیاز شما را تهیه نمایید. محتوا سئومند باید دارای فاکتورهای بسیار زیادی باشد از این رو محتوای تولید شده توسط ما قبل از قرار داده شدن در سایت مورد بازبینی کارشناسان سئو قرار گرفته تا بتواند بهترین تاثیر را در رشد رتبه سایت شما داشته باشد. بهتر است بدانید ما در تمامی موضوعات می توانیم محتوا تهیه نماییم و هیچ محدودیتی از نظر مقدار و موضوع در این کار نداریم.

mot


در ادامه در مورد اهمیت محتوا و موارد دیگر برای شما توضیحاتی خواهیم داد.
از ابتدای پیدایش اینترنت و وبسایتها محتوا پر اهمیت ترین بخش هر وبسایت بوده است، زیرا محتوا هم از نظر موتورهای جستجوگر دارای اهمیت بالایی است و هم از نظر کاربران بسیار مورد توجه قرار می گیرد. امروزه در عرصه بازاریابی تاکید بسیار زیادی بر بازاریابی از طریق تولید محتوا می شود.
بسیاری از مدیران سایت بر این باور هستند که محتوا تنها متن و یا مقاله است، در صورتی که باید گفت محتوا هر چیزی است که مخاطب وب سایت از آن استفاده می کند، محتوا می تواند متن، ویدیو، صدا، عکس، جدول و بسیاری موارد دیگر می باشد، البته مهمترین نوع محتوا در سایتها همان متن است ولی نباید از دیگر موارد غافل شد. با این نکته توجه نمایید گاهی یک عکس و یا اینفوگرافی بسیار بهتر از یک متن برای کاربر مفید می باشد. به این نکته توجه نمایید که محتوا باید از لحاظ مقدار استاندارد باشد و محتوا و مقاله بیش از حد بلند می تواند کاربر را خسته و از سایت فراری دهد به همین دلیل به این مورد در زمان تولید محتوا بسیار دقت نمایید.
برای داشتن یک سایت خوب فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد که محتوا یکی از مهمترین آنها است. شما اگر یک سایت سئومند از نظر کدنویسی و قالب هم داشته باشید، زمانی که از محتوای مناسب برای این استفاده نکنید سایت شما هیچگاه به رتبه خوبی نخواهد رسید. در تولید محتوا هم باید به موتورهای جستجوگر توجه نمود و هم به کاربران، به صورتی که در زمان تولید محتوا متن خود را برای موتور جستجوگر بهینه نموده و از کلمات کلیدی به میزان درست و در محل درست استفاده نمایید و هم محتوا را به صورتی تولید نمایید که برای کاربران شما مفید باشد و آنها برای خاندن آن در سایت شما بمانند. با در کنار هم قرار دادن این دو فاکتور می توانید یک محتوای قوی و سئومند تهیه نمایید. تیم زرین سئو در زمان تولید محتوا به تمامی این موارد توجه نموده و محتوایی بهینه هم از نظر کاربران و هم موتورهای جستجوگر برای شما تهیه می نماید.
در ادامه چند نکته در زمینه تولید محتوا بیان خواهیم نمود:
محتوا کپی:
مهمترین مورد در تولید محتوا کپی نبودن آن است. محتوا کپی می تواند موجب جریمه شدن وبسایت شما از سوی موتورهای جستجوگر و درنتیجه افت رتبه وحتی حذف سایت شما از نتایج جستجو گردد. محتوا کپی مضرترین مورد برای سئو می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا یک متن را بخوانید سپس برداشت خود را از متن به زبانی دیگر و با ویرایشی متفاوت بنویسید. به این نکته توجه نمایید با تغییر چند بخش در متن و یا جابه جا کردن پاراگراف ها متن شما بکر نخواهد شد و موتور جستجوگر به راحتی آن را کپی شناسایی می کند. نکته بعد اینکه اگر یک متن انگلیسی را با ابزار ترجمه، ترجمه نموده و به همان صورت در سایت قرار دهید بازهم متن شما کپی شناخته می شود، در صورت ترجمه یک متن بازهم باید آن را ویرایش نمایید. روز به روز الگوریتم های گوگل نسبت به متن کپی حساستر می شوند پس به این نکته مهم دقت فرمایید.
کلمه کلیدی:
کلمه کلیدی در تولید محتوا خوب نقش بسیار مهمی دارد، بهتر است قبل از شروع تولید محتوا کلمات کلیدی مورد نظر خود را شناسایی کرده و سپس به صورت اصولی در محتوا بگنجانید، به این نکته توجه فرمایید قرار دادن بیش از حد کلمات کلیدی در محتوا مضر می باشد.
تولید محتوا کاربر پسند:
همواره سعی کنید موضوعاتی را برای تولید محتوا انتخاب نمایید که برای کاربران شما مفید و جذاب باشند. از استفاده واژه های تخصصی در محتوا بپرهیزید و همواره به شکلی محتوا خود را تولید نمایید که برای همگان قابل درک و مفید باشد.
طول محتوا:
تولید محتوا کوتاه کار اشتباهی است، در واقع موتور جستجوگر گوگل در وبلاگ مخصوص خود اعلام نموده محتوا خوب باید بیش از 1200 کاراکتر داشته باشد، درنتیجه از تولید محتوای کوتاه بپرهیزید. محتوا بسیار بلند هم برای کاربر خسته کننده بوده و موجب می شود سایت شما را ترک کند، در تولید محتوا، محتوایی ایده ال از نظر میزان کلمات تهیه نمایید.
تصویر در محتوا:
استفاده از تصویر در تولید محتوا بسیار مفید می باشد و موجب می شود کاربران درک بهتری از محتوای شما داشته باشند از این رو در زمان تولید محتوا تصویر مناسب و جذاب برای محتوا خود تهیه نمایید.
کیفیت محتوا:
کیفیت در تولید محتوا بسیار مهم است پس همواره محتوایی با کیفیت تهیه نمایید و از قرار دادن متن های غیر جذاب و غیر مفیذ برای کاربران بپرهیزید.

keyword research1


اهمیت تولید محتوای مناسب در کسب و کار:
یک محتوا خوب به راحتی می تواند محصول و یا خدمات شما را به کاربران معرفی نمایید و در افزلیش درآمد شما بسیار مفید باشد. نوشتن مزایا و معایب و همچنین مهمتر از همه مشخصات کامل محصول می تواند موجب شود کاربر با دید باز محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید، از این رو تولید محتوا خوب خود یک نوع بازاریابی و سئو می باشد.
شما کاربران ارجمند می توانید با تماس با کارشناسان تولید محتوا گروه زرین سئو از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت از آنها در مورد تولید محتوا اطلاعات بیشتری کسب نمایید. همچنین با اعلام موضوعات خود می توانید درخواست تولید محتوا به آنها دهید.

فرم تماس

کاربران گرامی با استفاده از فرم زیر می توانید با کارشناسان زرین سئو ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو سایت خود با آنها مشورت نمایید.

اطلاعات تماس

تهران - اشرفی اصفهانی، خیابان خانبابایی، مجتمع اداری توانا واحد ۵۸
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 
تلفن:  48675 - 021
موبایل: 09126863580
واتساپ: 09126863580

به ما بپیوندید