سئو تضمینی

سئو تضمینی مهمترین خدمت زرین سئو می باشد. ما در سئو تضمینی طبق کلمات کلیدی اعلامی شما سایت شما را به بالاترین رتبه درنتایج گوگل رسانده و در صورت نرسیدن به نتیجه مورد نظر تمامی مبلغ پرداختی شما را بازمیگردانیم. بسیاری از سئو کاران سئو تضمینی را دروغ و کاری بیهوده می دانند و در قراردادهای سئو تضمین به مشتریان خود نمی دهند، ولی ما با تکیه بر دانش خود و تجربه چندین ساله و همچنین با داشتن صدها نمونه کار سئو تضمینی این کار را به بهترین شکل برای شما انجام می دهیم.

سئو تضمینی زرین سئو کاملترین پکیج سئو ما می باشد که شامل رفع مشکلات سئو داخلی و همچنین سئو خارجی سایت می شود و شما دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای برای سئو سایت خود ندارد. زرین سئو یا استفاده از سئو تضمینی  خود موجب افزایش رنکینگ سایت شما در موتور جستجوگر گوگل و همچنین موجب افزایش ترافیک ورودی سایت شما  می شود در نتیجه شما در نتایج جستجو رتبه بالایی دریافت کرده و کسب کار شما از رونق خوبی برخوردار می شود.

seotazminii

مراحل کار سئو تضمینی گروه زرین سئو:

تماس با ما:

در ابتدا شما ار طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل می نمایید و کلمات کلیدی و همچنین آدرس سایت خود را به آنها می دهید.

بررسی:

کارشناسان سئو ما سایت شما را کاملا بررسی کرده و سپس طبق کلمه کلیدی شما رقبا شما را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند.

راهکار:

سپس کارشناسان ما مشکلات احتمالی سایت شما را بیان و راهکار رفع آنها را نیز به شما اعلام می کنند. همچنین بهترین راهکار برای افزایش رتبه سایت شما را به شما اعلام می دارند. در همین زمان هزینه سئو تضمینی و همچنین مدت زمان آن به شما اعلام می گردد.

قرارداد:

بعد از انجام موارد بالا و در صورت رسیدن به توافق شما می توانید هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری قرارداد خود را نتظیم نمایید، ما در قرارداد سئو تضمینی ذکر می کنیم که در صورت نرسیدن در زمان مورد نظر به نتیجه مورد نظر تمامی مبلغ به شما بازگردانده می شود.

پیش پرداخت:

در قرارداد سئو تضمینی پرداخت به این صورت است که نیمی از مبلغ قرارداد در زمان عقد قرارداد و شروع کار و نیمی در زمان به نتیجه رسیدن دریافت می گردد.

شروع سئو تضمینی:

پس از عقد قرارداد سئو تضمینی و انجام موارد بالا کار گروه زرین سئو آغاز می شود که شامل مواردی می شود که در ادامه بیان خواهیم کرد.

سئو داخلی:

در سئو داخلی ابتدا سایت شما از نظر قالب و کدنویسی مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت وجود مشکلات آنها رفع می گردد. سپس محتوا سایت مورد بررسی قرار گرفته و بهینه می شود. در انتهای کار سئو داخلی، سایت شما کاملا سئومند شده و مشکل سئو ندارد.این پروسه عمدتآ یک هفنه زمان میبرد.

سئو خارجی:

سئو خارجی شامل مواردی است که خارج از سایت شما انجام می شود و شامل موارد بسیار زیادی از جمله بکلینک، رپورتاژ آگهی، شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر می شود که موجب ورود ترافیک به سایت شما و در نتیجه افزایش رتبه شما می شود.

با انجام سئو داخلی و سئو خارجی به بهترین شکل ما تضمین می کنیم که شما در کمترین زمان بهترین رتبه را بدست آورید.

مزایای سئو تضمینی :

در سئو تضمینی شما دیگر هرینه ای برای باقی موارد پرداخت نمی کنید و با هزینه اعلامی در قرارداد تمامی کارهای سئو برای شما انجام می شود.

در سئو تضمینی شما ضرر مالی نمی کنید زیرا در صورت به نتیجه نرسیدن تمام مبلغ به شما بازگردانده می شود.

نکته: سئو سایت خود را به دست هر شخصی نسپارید زیرا سئو کاری بسیار حساس است و نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. تیم زرین سئو با بروز نگاه داشتن دانش خود و با استفاده از جدیدترین متد اعلامی موتور جستجوگر گوگل سئو تضمینی را به شکلی برای شما انجام می دهد که شما در آینده دچار افت رتبه نشوید.

شما کاربران ارجمند می توانید از طریق راه های ارتباطی در سایت با کارشناسان سئو تضمینی ما تماس حاصل نموده و با آنها مشورت نمایید، تا بهترین راهکار را به شما معرفی نمایند تا بتوانید در کمترین زمان به بهترین رتبه رسیده و به کسب و کار خود رونق بخشید.

تلفن: 44491770-021

تلفن: 44491771-021

همراه و تلگرام: 09126863580

فرم تماس

کاربران گرامی با استفاده از فرم زیر می توانید با کارشناسان زرین سئو ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو سایت خود با آنها مشورت نمایید.

اطلاعات تماس

تهران - پونک، خیابان سردار جنگل، خیابان طباطبایی، خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 
تلفن:  44491770 - 021
تلفن:  44491771 - 021
موبایل: 09126863580
تلگرام: 09126863580

به ما بپیوندید